Dětský tenisový klub Skuteč - 

TURNAJE A SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2011-
BABYTENIS
(ročníky 2002 - 2003 a mladší)

 - Klubový žebříček 2011 

- 30.6.2011 - BabytenisCup 2011 
(konaný u příležitosti ukončení jarní tenisové sezóny)
- I přes absenci našeho aktuálně nejlepšího Babytenisty Tomáše Pauluse a nepřízeň počasí jsme v turnaji viděli mnoho kvalitních utkání a překvapivých výsledků... Na prvním místě se nakonec umístil postupně se rozehrávající Bóďa Bezdíček po finálovém vítězství nad Vojtou Brožkou, když oba v základní skupině skončili až na druhém místě ale zlepšujícími se výkony došli až do finále. Třetí místo obsadila Adélka Pečenková, která v souboji o třetí místo porazila Zuzku Sperátovou.  O vyrovnanosti našich babytenistů svědčí i skutečnost, že dva vítězové základních skupin, Martin Salát a Tomáš Vařejčko, obsadili nakonec až páté a sedmé místo... a žádný z Babytenistů neprošel turnajem bez porážky!!  
Podrobné výsledky z celého turnaje najdete zde!

    BABYTENISCUP 2011 - 30.6.2011
box 

 

 

 


-
2.10.2011 - SKUTEČSKÝ KANÁR 2011: 

- I v druhém letošním turnaji v Babytenisu, který byl tentokrát v rámci akce "Skutečský kanár" otevřeným turnajem za účasti 12 hráčů, zvítězil Bóďa Bezdíček, když ve vyrovnaném finálovém zápase prokázal pevnější nervy než Tomáš Paulus. Na třetím místě celkově a první mezi děvčaty skončila Zuzka Sperátová.
 
Podrobné výsledky kategorie BABYTENIS jsou zde!


- Individuální turnaje ČTS:  (kterých se zúčastnili někteří naši členové)          

- BABYTENIS TECNIFIBRE UNIQA CUP - VČ přebor družstev 
rozpis zápasů, výsledky a tabulka skupiny H
, pravidla a technická ustanovení

Babytenis DTK SKUTEČ A:
    

        - soupiska:  Paulus Tomáš, Brožka Vojtěch, Salát Martin, Spilková Dominika, Burešová Adéla
        - náhradníci:      Štulíková Kristýna, Dalecký Michal
        - kapitán:            Bureš Pavel
        - zástupce kapitána:    Spilko Václav
        
Babytenis DTK SKUTEČ B:    

        - soupiska:        Bezdíček Bohumil, Bureš Jan, Sperátová Zuzana, Pečenková Adéla, Vařejčko Tomáš
        - náhradníci:      Štulíková Kristýna, Burešová Adéla
        - kapitán:            Bezdíček Bohumill
        - zástupce kapitána:    Sperát Aleš
        
Výsledky:
7.5.2011 - Skuteč "A" - Skuteč "B" 3:3(gamy 26:28) - Hned na úvod týmové soutěže jsme sehráli derby utkání našich dvou družstev v této soutěži. Utkání bylo velice vyrovnané a ukázalo se, že družstva byla poskládána co se týče poměru sil spravedlivě.... O těsném vítězství "Béčka" nakonec rozhodl jen těsný rozdíl v počtu získaných gamů! (ještě podotýkám, že jsme do utkání zařadili také všechny náhradníky a pokud bychom do zápisu museli uvést i jejich výsledky, vyhrálo by pro změnu "Áčko" 5:4 a to jen díky vítězství v tiebreaku závěrečné čtyřhry) 

14.5.2011 - TK Hlinsko - Skuteč "A" 0:6   - Historicky první a přitom jednoznačné vítězství našeho družstva v soutěži družstev této kategorie na kterém se svorně podíleli svými jasnými výhrami Tomáš Paulus, Vojta Brožka, Martin Salát, Dominika Spilková a Kristýna Štulíková!!  Všem gratulujeme!!

14.5.2011 - Skuteč "B"- Jiskra Havlíčkův Brod 2:4 - Ani naše "Béčko" nezklamalo, přestože v souboji s favoritem skupiny vybojovalo pouze těsnou, ale spravedlivou prohru! Bóďa měl nejtěžšího soupeře a v souboji s Vojtou Křepinským se projevil věkový rozdíl a zkušenosti soupeře a prohrál 1:6. Honzík a Zůza bojovali statečně, ale nakonec oba po velkém boji odešli poraženi výsledkem 3:6. Jediný bod ve dvouhře tedy udělala Áďa, která vyhrála poměrně hladce 6:1. Rovněž ve čtyřhře se projevila herní převaha soupeřovy jedničky Vojty Křepinského, kdy společně s Karolínou Tajovskou porazili Bóďu se Zůzou (2:6). Druhý bod pro nás tedy získala dvojice Tomáš+Áďa, když svému soupeři nedovolili uhrát ani jeden gam(6:0).

28.5.2011 - TK SB Světlá nad Sázavou - Skuteč "A" 0:6 - (Hráno ve Skutči) Naše "Áčko" potvrdilo skvělou formu a celkem jednoznačně porazilo jednoho z adeptů na postup do čtvrtfinále této soutěže... Družstvo Světlé sice nebylo v nejsilnější sestavě, přesto nás naše jednoznačná výhra a hlavně hra našich svěřenců překvapila.  Vyzdvihnout bychom chtěli především Tomáše, který otočil nepříznivě se vyvíjející utkání s nejlepší hráčkou soupeře Nathalií Vellinga a vyhrál po dramatickém vývoji 7:5. Svými dobrými výkony se pak na celkovém jednoznačném vítězství podíleli také Vojta, Martin, Áďa B. a Kristýna. 
                                                           
4.6.2011 - Skuteč "A"- Jiskra Havlíčkův Brod 1:5 - V posledním utkání ve skupině se našemu "Áčku" už tolik nedařilo. Přestože bylo utkání s největším favoritem celé skupiny herně poměrně vyrovnané, utrpělo naše družstvo druhou porážku... Jediný bod našeho družstva získal Martin, který si celkem hladce (6:1)poradil s Karolínou Tajovskou. Tomáš, Vojta a Dominika sice statečně bojovali, avšak odešli těsně poraženi, přestože zvláště u Vojty a Dominiky jsme tajně doufali ve vítězství..... nakonec i obě dvě čtyřhry skončili naší těsnou porážkou(4:6 a 4:6). 

4.6.2011 - Skuteč "B"- TK SB Světlá nad Sázavou 3:3(24:28) - (Hráno ve Světlé) Tak trochu smolný víkend pro naše družstva završil náš tým "B" v utkání proti Světlé, která tentokrát nastoupila ve své nejsilnější možné sestavě a nám bohužel chyběl Bóďa - naše "jednička" - což v konečném účtování jistě ovlivnilo konečný výsledek.... Nad naše síly byly bohužel první dvě hráčky našeho soupeře Klára Valová a Nathalie Vellinga, které bodovaly naplno jak ve dvouhrách tak i ve společné čtyřhře a Honzík, Zůza a Áďa na ně dohromady uhráli ve třech utkáních "jen" 5 gamů. Díky větší vyrovnanosti našeho družstva jsme však bodovali opět s "trojkou" a "čtyřkou" soupeře a Áďa a Tomáš ve dvouhře a Tomáš s Honzou ve čtyřhře získali pro naše družstvo také 3 body. O konečném výsledku tedy za stavu 3:3 rozhodoval poměr v počtu získaných gamů a ten vyzněl bohužel lépe pro našeho soupeře(24:28).... 
Při vyrovnanosti naší skupiny a vzhledem k tomu, že do čtvrtfinále VČ přeboru postupují z každé skupiny dva týmy,  to tedy vypadá, že v konečném účtování o postupu či nepostupu ze skupiny budou rozhodovat i jednotlivé gamy!!!!     

19.6.2011 - Skuteč "B" - TK Hlinsko - 6:0   - Jednoznačné vítězství našeho družstva nad již tradičním soupeřem z Hlinska. Na kterém se svorně podíleli svými jasnými výhrami ve dvouhře i ve čtyřhře Bezdíček Bohumil, Bureš Jan, Sperátová Zuzana a Vařejčko Tomáš. 

24.6.2011 - Čtvrtfinále VČ Přeboru družstev babytenistů
TK Česká Třebová "A" - Skuteč "A" 4:2
- V naší třetí sezóně jsme se tedy dočkali nejen první výhry našich babytenistů nad některým z našich soupeřů, ale ve velmi vyrovnané skupině naše "Áčko" dokonce proklouzlo díky lepšímu skóre(Světlá i naše "Béčko" měli stejný počet bodů) do čtvrtfinále VČ přeboru družstev(a tedy mezi nejlepších 16 východočeských týmů). Ani zde však naše "Áčko" ve složení Tomáš Paulus, Vojta Brožka, Martin salát a Bohumil Bezdíček(posila z "Béčka") ostudu neudělalo a z Českou Třebovou prohrálo přijatelným výsledkem 4:2. Dva body pro náš tým získal Bohoušek Bezdíček ve dvouhře a spolu s Martinem Salátem také ve čtyřhře.  Podrobné výsledky najdete zde.
V rámci tohoto utkání jsme sehráli také neoficiální přátelák " B" družstev obou týmů a zde jsme také prohráli tentokrát výsledkem 6:2. Dva vítězné body pro nás získali Adélka Pečenková a Tomáš Vařejčko!!

     Čtvrtfinále VČ přeboru družstev Česká Třebová - Skuteč, 24.6.2011
box