Dětský tenisový klub Skuteč - 

TURNAJE A SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2011-
MINITENIS
(ročníky 2004 - 2005 a mladší)

- Klubový žebříček 2011 

- 25.6.2011 - MINITENIS GENERALI CUP 2011 
 turnaj minitenistů DTK Skuteč -
v rámci dne s Generali se konal turnaj jednotlivců, kterého se zúčastnilo 9 našich nejlepších minitenistů. Výbornou formu zde potvrdil a vítězství pro sebe získal Martínek Votava. Druhé místo obsadila Nelinka Odehnalová a na třetím místě skončila minulá vítězka Nikolka Vladyková. A to jen díky lepšímu skóre před Tomášem Paulusem a Barčou Daleckou. Ani zbývající čtyři minitenisté(Kryštof Horák, Lukáš Dvořáček, Marek Čonka a Adam Pražan) jim to však nedali zadarmo a tak se bylo na co koukat!!.....podrobné výsledky z celého turnaje najdete zde!

                                       MINITENIS 2011
box 

 


-
1.10.2011 - SKUTEČSKÝ KANÁR 2011: 
2.letošní turnaj minitenistů DTK Skuteč  který byl tentokrát v rámci akce "Skutečský kanár 2011" otevřeným turnajem, pro sebe získal Šimon Novotný z Pardubic. Na dalších místech v celkovém pořadí již pak skončili naši zástupci - Nela Odehnalová a Nikola Vladyková.
Podrobné výsledky turnaje MINITENISTŮ jsou zde!


- MINITENIS TECNIFIBRE UNIQA CUP 2011 - Východočeský přebor družstev -  
podrobné výsledky a tabulka skupiny C
,rozpis utkání, pravidla a technická ustanovení

Soupiska Minitenisového družstva DTK SKUTEČ:    
Vladyková Nikola(2004), Odehnalová Nela(2005), Paulus Tomáš(2005), Horák Kryštof(2005),  Dalecká Barbora(2005), Votava Martin(2004), Dvořáček Lukáš(2005)
kapitán: Paulus Tomáš, zástupce kapitána: Odehnal Libor
        
- výsledky utkání: 
  8.5. - DTK Skuteč - LTC Pardubice 2 x 0:8 - Celkově sice naše nově složené družstvo Minitenistů v tomto dvojutkání s favoritem z LTC Pardubice jasně prohrálo, přesto jsme mohli slavit první dílčí vítězství ve formě vítězného setu, který získali Martin Votava a Kryštof Horák!!

15.5. - TK Hlinsko - DTK Skuteč 1:7 - Ve svém třetím utkání se již naše družstvo dočkalo dokonce i celkového vítězství, na kterém se svými vítěznými zápasy podíleli Nikola Vladyková, Nela Odehnalová, Tomáš Paulus a Lukáš Dvořáček.
   
         - Tesla Pardubice - DTK Skuteč 4:4(na sety 8:9) - Sice velice těsně, ale opět vítězně!! Důležité body(a tentokrát rozhodovali i jednotlivé sety) získali Nikola Vladyková, Nela Odehnalová, Tomáš Paulus a Martin Votava.
   
         - TCV Pardubice - DTK Skuteč 6:2 - I tentokrát naši nejmenší statečně bojovali......svá dílčí vítězství a body pro naše družstvo získali Martin Votava a Nela Odehnalová.

29.5. - DTK Skuteč - Tesla Pardubice 4:4(na sety 10:9) - Další těsné vítězství nad Teslou. Důležité body(a opět rozhodovali i jednotlivé sety) získali tentokrát Kryštof Horák, Nela Odehnalová a Dalecká Barbora
        -
TK Pernštýn 1897 Pardubice - DTK Skuteč 7:1 - Na favorita z Pardubic naši tentokrát nestačili. Jediný bod pro naše družstvo získal Kryštof Horák.

5.6. - DTK Skuteč - TCV Pardubice 4:4(na sety 9:10) - Ve svém druhém utkání s tímto družstvem z TCV Pardubice jsme sehráli zcela vyrovnanou partii a o vítězství našeho soupeře rozhodl pouze horší poměr setů. Body pro náš tým získali Nikola Vladyková, Nela Odehnalová a Martin Votava.
   
         - DTK Skuteč - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:4(na sety 9:8) - Další vyrovnané utkání ve kterém rozhodovali o konečném vítězství získané sety. Vítězné body pro nás tentokrát zajistili svými vítězstvími Tomáš Paulus a Martin Votava, kteří shodně získali po dvou bodech. Důležitý set pro konečné účtování také získala Nela Odehnalová. K utkání bych chtěl pouze poznamenat, že díky přihlížejícím dospělým divákům bylo toto utkání oboustranně zbytečně přiostřené. Vypadá to, že někdy to rodiče prožívají více než samotné děti....Což je samozřejmě v pořádku, jen by to mělo vždy probíhat v korektním duchu... 
   
         - DTK Skuteč - TK Pernštýn 1897 Pardubice 0:8 - Jasné vítězství favorita. Jediný set pro nás získal Martin Votava. Ostatním se příliš nedařilo.
   
         
19.6. - DTK Skuteč - TK Hlinsko 8:0 - Na jasném vítězství našeho družstva se shodně podíleli Nikola Vladyková, Nela Odehnalová, Kryštof Horák a Dalecká Barbora
        -
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - DTK Skuteč 4:4(na sety 8:10) - I v našem druhém vyrovnaném utkání s tímto soupeřem rozhodoval poměr získaných setů a opět v náš prospěch. Na vítězství se svými vítězstvími a získanými sety podíleli Nela Odehnalová, Kryštof Horák a Bára Dalecká.

V konečném pořadí se naši MINITENISTÉ umístili na pěkném 4.místě a vzhledem k tomu, že většina družstva bude hrát minitenis ještě i příští rok, děláme si naděje na ještě lepší umístění, než tomu bylo v letošním roce!!  Všem Minitenistům tímto děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu!!