Dětský tenisový klub Skuteč - 

TURNAJE A SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2011-
MLADŠÍ ŽÁCI
(ročníky 1999-2001) 

- Klubový žebříček 2011

- 19.3.2011 - Halový turnaj v "Líném tenisu":  Podrobné výsledky.
 


- Liga mladších žáků DTK Skuteč 2011
:  Termíny, pravidla a výsledky najdete zde!

- 24.6.-25.6.2011 - Šilinkáč Cup -  turnaj mladších žáků DTK Skuteč:
                                          
Podrobné výsledky jsou zde!

- 1.10.-2.10.2011 - SKUTEČSKÝ KANÁR 2011: 
(
turnaj starších a mladších žáků):
  Podrobné výsledky jsou zde!

- 19.12.2011 - Halový turnaj v "Líném tenisu": 
druhým.letošním halovým turnajem v Líném tenisu jsme se rozloučili s rokem 2011. Pořadí v turnaji bylo následující: 1.místo - Hanka Bezdíčková, 2.místo - Eliška Pečenková, 3.místo - Natálie Vašulínová a Natálie Hetfleišová, 5.místo - Jana Kotvasová a Kristýna Jiroutková, 7.místo - Kristýna Burešová a Michaela Sperátová, 9.místo - Daniel Macháček, Markéta Štikarová, Anna Váňová a Petr Štikar, 13.místo - Damián Pavliš a Bára Zdražilová, 15.místo - Adéla Bohatá a Aneta Vladyková

box

 

 

 

 

 

 

 

 

...a  výsledky z jiných turnajů - organizovaných ČTS 
kterých se zúčastnili někteří naši členové:


- 28.9.2011 - LTC Pardubice Cup - Letní(venkovní) turnajovou sezónu jsme zahájili účastí na turnaji u zámečku v Pardubicích a zde jsme ji také ukončili.  Pro naše dvě děvčata - Hanku a Elišku - to byl první tzv."Béčkový turnaj". V silnější konkurenci sice obě prošli pouze přes své první kolo - a to jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře - i tak jsme s jejich účastí na tomto turnaji byli spokojeni a pro obě děvčata to byla obrovská zkušenost do příští tenisové sezóny a pro další posun v jejich výkonnosti...  Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

- 24.9.2011 - Babolat Cup - TENIS-CENTRUM DTJ Hradec Králové - Tohoto turnaje se z našich děvčat  zúčastnila pouze Hanka Bezdíčková. Po dobrých výkonech v prvních dvou kolech, kdy vyřadila Dankovou Marcelu z TK Tábor a v třísetovém zápase i Procházkovou Adélu z Gruby Hradec Králové byla vyřazena ve čtvrtfinále Lázárovou Lucií ze Slovenska...  Ve čtyřhře bohužel společně se Sárou Stuchlíkovou z TK Hořice neprošla přes první kolo......Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.  

- 17.9.2011 - VAMOS CUP 2011 - TK Hlinsko - Letos již druhého turnaje v Hlinsku se zúčastnila tentokrát trojice našich hráček - Eliška Pečenková, Natálka Vašulínová a Kristýna Burešová. Již v předkole na sebe bohužel los svedl Natálku s Kristýnou a svou zlepšenou formu zde potvrdila poměrně hladkým vítězstvím Natálka, když Kristýně povolila jen dva gamy(6:1,6:1). Hned v dalším kole však narazila na pozdější vítězku, Krátkou Viktorii z TK Agrofert Prostějov(1:6,1:6).  Eliška, prošla přes Natálii Palánovou z Ledče(6:1,7:6) a Barboru Quitovou ze Žamberka(6:1,6:0) až do semifinále, kde podobně jako předtím Natálka ztroskotala na Viktorii Krátké(0:6,1:6). 
Ve čtyřhře pak Eliška spolu s Natálkou prošly do semifinále přes Chrudimskou dvojici Hudcová, Mašíková(4:6,7:5,1:0), kde však již nestačily na později vítězný pár Chatrná z Letovic a Francová z Ústí nad Orlicí(1:6,2:6)
.... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

- 3.9.2011 - BABOLAT CUP - TO TJ Tesla Pardubice -  Dalším historickým momentem našeho oddílu byla účast celkem 6 našich děvčat na tomto turnaji. K již obvyklé dvojici  Eliška Pečenková, Hanka Bezdíčková se přidali také  Natálka Vašulínová, Jana Kotvasová a Kristýna Jiroutková a vůbec poprvé také Kristýna Burešová!! 
   
Na Kristýně B. byla znát nervozita ze své první účasti a v 1.kole prohrála s domácí hráčkou Andrlovou Annou(1:6,4:6). Natálka i přes dobrý výkon prohrála v 1.kole s Lamiovou Klárou z Lázní Bělohrad(1:6,1:6). Jana  se rozehrávala pomalu a i přes zlepšený výkon ve druhém setu to na vítězství s další domácí hráčkou nestačilo(0:6,3:6). Bohužel hned v prvním kole se (letos poprvé) ve vzájemném duelu utkali Eliška s Hankou. Více se v tomto utkání dařilo Elišce když zvítězila 6:1,6:1. Přes Holubcovou Kristýnu z Lokomotivy Trutnov(6:0,6:3) pak došla až do semifinále, kde již nestačila na pozdější vítězku  Blažkovou Terezu z LTC Pardubice(2.6,2:6). Svého premiérového vítězného zápasu na turnajích ČTS se dočkala Kristýna J., která zvítězila nad Dvořákovou Klárou z Čáslavi(6:2,7:5). V dalším kole již nestačila na pozdější vítězku Blažkovou(0:6,0:6). 
    Další (celkově již 6.!!) finálovou účast ve čtyřhře zaznamenala naše dvojice
Hanka s Eliškou, když holky nestačily pouze na první nasazený pár Blažková Tereza z Pardubic a Lonková Magdalena z TK Jeseník(5:7,3:6). Zbylé dva naše páry prohrály již v prvním kole..... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.


- 20.8.2011 - PRINCE CUP Polička - Na turnaj do Poličky společně vyrazily opět Hanka Bezdíčková s Eliškou Pečenkovou a udělaly dobře!! Vynahradily si zde totiž nezdar z minulého turnaje a podruhé v této sezóně vyhráli  celý turnaj a to ve společné čtyřhře!! Obě děvčata podala tentokrát příkladně bojovný výkon a to především v semifinále a následném finále!! Postupně si poradily s dvojicí Fialová,Palánová(obě TK Ledeč nad/S.) v semifinále pak Štětková Klára(TC DTJ Kr.Králové), Navrátilová Barbora(Třebechovice) a ve finále pak i s dvojicí Hůlková Markéta z Benátek nad Jizerou a Naxerová Natálie z TK Neridé(7:6,6:3)!!! Oběma děvčatům k tomuto výsledku gratulujeme!!..
   
Eliška pak ještě přidala úspěšnou semifinálovou účast ve dvouhře, když postupně vyřadila Štorkovou Michaelu z Hlinska(6:1,6:2), Kalousovou Barboru z Chrudimi(6:1,6:1) a Štětkovou Kláru (3:6,7:5,7:5). V semifinále již nestačila na Kovářovou Adrianu z České Třebové(2:6,4:6)... Hanka v prvním kole nestačila na Hůlkovou Markétu z Benátek n/J.(5:7,3:6).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde. 


- 16.8.2011 - Babolat Cup Tour 2 - TENIS-CENTRUM DTJ Hradec Králové - Nás zde reprezentovaly opět pouze Hanka s Eliškou a po dlouhé době jsme odešli z turnaje bez medailového umístění!!  Hanka v prvním kole vypadla po třísetové "houpačce" s domácí hráčkou Tomáškovou Janou(0:6,6:1,0:6) a  Eliška vypadla ve čtvrtfinále, když ji vyřadila stejně jako minule Chatrná Natálie z Letovic(2:6,1:6)....
Ani ve čtyřhře se jim příliš nedařilo, když po pěkné hře a třech neproměněných mečbolech odešli poraženi již ve čtvrtfinále dvojicí Holmanová Markéta z TC Dvůr Králové a Štroblová Anna z LTC Poděbrady(6:3,6:7,0:1).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.  


- 13.8.2011 -  Turnaj TK Česká Třebová - Turnaje v Č.Třebové se zúčastnila naše dvojice hráček Bezdíčková Hana a Pečenková Eliška. Medaili za dvouhru si tentokrát odvezla Hanka, která prošla do semifinále, když si v prvním kole poradila s Šišmovou Petrou z  TK Natali(6:3,6:0) a ve čtvrtfinále s Mudrovou Kristýnou z TK Jeseník(6:2,6:4). V semifinále pak nestačila na Maršálkovou z Letovic.... Eliška tentokrát vypadla už v prvním kole, když nestačila také na hráčku z Letovic, Chatrnou Natálii(4:6,2:6). 
    Ve čtyřhře však holky opět došly až do finále, když si ve čtvrtfinále poradily s dvojicí Bašková Anna z TC Rychnov n/K., Pospíšilová Veronika z TC MJ-Tenis Brno(6:2,6:4) a v semifinále Flašarová Nikola z TJ  Sokol Šumperk, Mudrová Kristýna(6:2,7:5). Ve finále pak v pěkném zápase odešli těsně poraženi prvním nasazeným párem Krytinářová Amálie z TK Jeseník a Burdová Ivana z TK Uničov(4:6,6:7)....   Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

 
- 30.7.2011 - VAMOS CUP 2011 - TK Hlinsko - Do Hlinska tentokrát vyrazila trojice našich hráček - Eliška Pečenková, Natálka Vašulínová a vůbec poprvé i Kristýna Jiroutková. Své první vítězství na turnajích mladších žákyň zde získala Natálka, když v prvním kole porazila Bohatou Terezu z TC Chrudim(6:1,6:0). Ani Kristýna při své první tunajové účasti neudělala ostudu, když ve vyrovnaném zápase prohrála s Palánovou Natálií z TK Ledeč nad Sázavou(4:6,2:6). Svého dosavadního největšího úspěchu zde dosáhla Eliška, která postupně prošla přes Světlíkovou Annu z SK Rychnovek(6:1,6:0), oddílovou kolegyni Natálku Vašulínovou(6:0,6:1) a Dipoldovou Gabrielu(6:2,2:6,6:3) až do finále!!! V něm už však nestačila na Viktorii Krátkou z TK AGROFERT Prostějov(1:6,0:6). I tak je tento výsledek jedním z největších úspěchu celého našeho oddílu!!
    A finálovou účast na tomto turnaji zaznamenala Eliška i ve čtyřhře, když v semifinále společně s Lonkovou Magdalenou z TK Jeseník porazily Skutečskou dvojici Jiroutková, Vašulínová(6:1,6:3). Ve finále pak nestačily na pár Dipoldová, Krátká(2:6,3:6).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.
  
- 19.7.2011 - KBT Cup 2011 - LTC Vysoké Mýto - turnaje ve Vysokém Mýtě se zúčastnila naše obvyklá dvojice dívek -  Eliška Pečenková, Hanka Bezdíčková.  Eliška, která byla poprvé na turnaji nasazenou jedničkou, bohužel vypadla i kvůli zdravotním problémům "už" ve čtvrtfinále když ji v třísetové bitvě udolala Svatošová Marta z TK Česká Třebová(6:4,4:6,6:2). Dařilo se však opět Hance, která postupně prošla přes "Kolíňačky" Jeřábkovou Vanesu(6:2,6:0) a Kortanovou Denisu(6:3,6:1) a až v semifinále ji zastavila Maršálková  Nicol z Letovic(1:6,3:6).
    Ve čtyřhře však naše děvčata prošla až do finále, když si v semifinále poradila z dvojicí z TK Česká Třebová - Svatošová,Horáková(6:2,6:3) Na dosah měli dokonce celkové vítězství v turnaji, když ve finále proti Holmanové Markétě(Dvůr Králové) a Maršálkové Nicol(Letovice) prohráli po čtyřech neproměněných mečbolech až v Supertiebreaku(7:6,3:6,11:13)..... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.


- 1.7.2011 - O čtyři poháry Hradce Králové - LTC Hradec Králové - Turnaje v Hradci se tentokrát zúčastnila dvojice našich hráček(Eliška Pečenková a Hanka Bezdíčková) a více se zde dařilo Hance, která po velkém boji vyřadila v 1.kole Štětkovou Kláru z TK TC Hradec Králové(4:6,6:4,7:6), ve čtvrtfinále si poradila Kulhavou Veronikou ze Žamberka a až v semifinále nestačila na Mikulovou Natálii z TC Jíčín(1:6,2:6). Eliška v 1.kole přehrála Quittovou Barboru za Žamberka(6:3,6:2). Ve čtvrtfinále ji však stejně jako později Hanku vyřadila Mikulová z Jíčína(4:6,3:6).
    V 1.kole čtyřhry bohužel naše holky nestačily na pozdější vítězky turnaje Benešovou Lauru(Sparta Praha) a Holmanovou Markétu(Dvůr Králové).....  Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde

- 11.6.2011 - MK Distribuce Cup - LTC Vysoké Mýto
- Poprvé v historii našeho klubu se některého z turnajů mladších žákyň zúčastnila hned čtveřice našich dívek.  Eliška Pečenková, Hanka Bezdíčková, Jana Kotvasová a letos poprvé také Natálka Vašulínová. Nejtěžší los měla asi Natálka, protože hned do prvního kola si mezi 27 účastníky vylosovala pozdější finalistku Nicol Maršálkovou z Letovic, se kterou uhrála pouze, jak se však později ukázalo velice cenné, 2 gamy(0:6,2:6). Jana v prvním kole získala své první vítězství na turnajích ČTS, když porazila po boji Nikol Horákovou z TK ČeskáTřebová(6:4, 1:6, 6:1). Ve druhém kole však již nestačila na Anetu Francovou z TK Ústí nad Orlicí(0:6,0:6). Hanka si v prvním kole celkem snadno poradila s Emou Doležalovou z Gruby Hradec Králové(6:0, 6:0). Ve druhém však narazila na první nasazenou Elišku Masaříkovou z Valašského Meziříčí na kterou přes veškerou snahu uhrála jen 3 gamy(0:6, 3:6). Nejvíce se zde dařilo Elišce, která měla sice v prvním kole volno, ale pak prošla přes Sáru Stuchlíkovou z Hořic(6:2,6:1) a Elišku Andrlovou z Tesly Pardubice(6:3,7:5) až do semifinále, kde po velkém boji prohrála s pozdější vítězkou Janou Tomáškovou z TK TC Hradec Králové(5:7,2:6).
    Ve čtyřhře se našim děvčatům tentokrát moc nedařilo a oba naše páry prohrály hned v prvním kole......  Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

- 21.5.2011 - Východočeský Oblastní Přebor (na kurtech TC Chrudim) -  Již samotná premiérová účast na tomto turnaji je velkým úspěchem našeho oddílu a musíme zde poznamenat, že naše dvě nejlepší děvčata(Hanka Bezdíčková a Eliška Pečenková) zde ostudu neudělala. Obě si v prvním kole poradila se svými soupeřkami a postoupila mezi nejlepších 16 dívek v bývalém VČ kraji. Hanka se rozehrávala pomaleji, ale nakonec přeci jen přehrála Šebestíkovou Lucii z Třebechovic(2:6,6:2,6:1). Eliška pak přehrála celkem v pohodě domácí hráčku Grofovou Kateřinu(6:1,6:4)... Na své čtvrtfinálové soupeřky však již naše holky nestačily. Eliška i přes dobrý výkon prohrála s Lamiovou Terezou z Lázní Bělohrad(4:6,0:6) a Hanka s Josefovou Adélou z TK TC Hradec Králové(0:6,0:6)... 
    Ve čtyřhře holky již v prvním kole narazily na nám již dobře známý pár z LTC Pardubice - Klátilová,Blažková... Přestože to tentokrát již vypadalo o poznání lépe než v minulém vzájemném souboji, zvítězily nakonec zkušenější soupeřky z Pardubic výsledkem 4:6,2:6... Všechny tyto zápasy byly pro naše děvčata obrovskou zkušeností a věříme, že jich využijí již na některém z dalších turnajů...  Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

-
16.4.2011 - Meziokresní Přebor Pardubického Kraje (na kurtech Tesly Pardubice) - Poprvé jsme si troufli také na meziokresní přebory Pardubického kraje a to s naší momentálně nejlepší dvojicí dívek Eliškou P. a Hankou B. Více se zde dařilo Hance, která prošla přes domácí Škodovou Anetu mezi nejlepších osm dívek(6:0,6:3). Ve čtvrtfinále však již narazila na první nasazenou Kalivodovou Lindu z Litomyšle(0:6,1:6). Eliška ztroskotala tentokrát již v osmifinále a to opět - i přes zlepšený výkon - s Klátilovou Denisou z LTC Pardubice(3:6,1:6)... 
    Ve čtyřhře holky v prvním kole vyhrály po boji s domácím párem Andrlová, Urbánková(7:5,7:6), avšak ve čtvrtfinále opět nestačily na první nasazený pár Kalivodová, Dunajová(0:6,0:6).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

- 9.4.2011 - LTC Pardubice Cup - Letní(venkovní) sezónu jsme zahájili účastí na turnaji v Pardubicích.. Nás zde reprezentovali Hanka Bezdíčková a Eliška Pečenková. Tentokrát se ve dvouhře zase pro změnu dařilo více Elišce. V prvním kole měla volno, ve druhém si poradila s Andrlovou Annou z Tesly Pardubice(6:0,6:1) a ve čtvrtfinále poprvé porazila i Gábinu Dipoldovou z Havlíčkova Brodu(6:0,5:7,7:5), když proměnila až 6 mečbol. V semifinále již nestačila na domácí Klátilovou Denisu(0:6,2:6). Hance tentokrát los příliš nepřál a hned v prvním kole vypadla s Holmanovou Markétou ze Dvora Králové(4:6,0:6)... 
    Ve čtyřhře si děvčata v 1.kole poradila poměrně hladce se sestrami Andrlovými. Ve čtvrtfinále však již holky narazily na pozdější vítězný první nasazený domácí pár Klátilová,Blažková(1:6,0:6)....  Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.
    
- 26.3.2011 -  Turnaj TK Česká Třebová - Po více než měsíční přestávce se naše dvojice Bezdíčková Hana a Pečenková Eliška vydala na turnaj do České Třebové a přestože na nich ta herní pauza byla poměrně znát, vraceli jsme se opět s medailovým umístěním... Eliška měla v prvním kole dvouhry volno a ve druhém nestačila na Francovou Anetu z Ústí nad Orlicí(3:6,1:6). Zatímco Hanka si v prvním kole poradila s Beladovou Markétou z Gruby Hradec Králové(6:3,6:1) a ve druhém kole, tj. ve čtvrtfinále, porazila po velkém boji Kuchařovou Michaelu z Tenis Tondach Hranice(7:6,7:6). V semifinále už však nestačila na první nasazenou a celkovou vítězku turnaje Krytinářovou Amálii z TK Jeseník(1:6,2:6).
    Do čtyřhry tohoto náročného turnaje(některé zápasy se dohrávaly dlouho do noci) se přihlásily jen čtyři "nejodvážnější" dvojice. Mezi nimi i naše holky.... v semifinále zaslouženě zvítězily(6:4,6:2) nad párem Koudelková Kateřina(TK Šternberk), Ejemová Alexandra(SK Véska). Ve finále již byl nad jejich síly první nasazený pár Krytinářová Amálie, Krejsová Veronika(TO SK Žamberk).... K tomuto turnaji bych chtěl ještě poznamenat, jestli by pořadatelé těchto zimních turnajů neměli lépe kalkulovat s počtem přijatých účastníků vzhledem k počtu tenisových kurtů(eventuelně striktně oddělit termín turnaje chlapců), neboť čtvrtfinálovým zápasem si Hanka utvořila takový malý osobní rekord...své utkání totiž dohrávala v sobotu ve 23h35min!!.....   Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

- 19.2.2011 - Babolat Cup II - TK TC Hradec Králové
- Tentokrát nás zde reprezentovala spolu s Eliškou Pečenkovou také nováček na turnajích ČTS - Jana Kotvasová. V prvním kole dvouhry však Jana vypadla po prohře 0:6,0:6 s Andrlovou Eliškou z Tesly Pardubice. Lépe se zde dařilo Elišce, která si v prvním kole dvouhry poradila s Ducháčkovou Kateřinou z Ústí nad Orlicí(6:4,6:4) a ve druhém po dramatickém zápase i s Navrátilovou Barborou z Třebechovic(4:6,6:2,1:0(8)). Ve ćtvrtfinále však již nestačila na druhou nasazenou a pozdější vítězku Kozmérovou Annu z LTC Mladá Boleslav(0:6,1:6). 
    Ve společné čtyřhře pak naše děvčata neprošla 1.kolem přes Kluchovou(Žďas Žďár n/Sázavou) a Digrinovou(Spartak Jihlava).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.

-
5.2.2011 - Linhart Cup - Sportovní centrum Linhart -  Poděbrady - Naše již osvědčená dvojice(Hanka B. a Eliška P.) tentokrát vycestovala až do Poděbrad. A opět jsme se nevraceli bez medaile! 
Tentokrát ji po svém doposud nejlepším výkonu vybojovala
Hanka Bezdíčková, když přešla postupně přes Tomaj Marii Ann z TJ Radlice(7:5,6:3), Mikulovou Natálii z TC Jičín(6:4,6:4) a i přes favorizovanou třetí nasazenou Dipoldovou Gabrielu z TJ Jiskra Havlíčkův Brod(7:5,6:3) až do semifinále, kde ji zastavila první nasazená a pozdější vítězka turnaje Švadlenková Tereza z LTC Pardubice(2:6,1:6).
Eliška sice v prvním kole vyřadila celkem hladce Křížovou Gabrielu z TK Neratovice(6:1,6:0) avšak ve druhém kole ztroskotala (stejně jako později Hanka) na první nasazené Švadlenkové Tereze z LTC Pardubice(1:6,0:6).
    Do třetice všeho "dobrého i zlého" vyřadila naše holky Tereza Švadlenková(spolu s Gábinou Dipoldovou) i ve čtvrtfinále čtyřhry(2:6,0:6), když se jim předtím podařilo přejít pouze přes dvojici Bohatová Zuzana(TENIS Klánovice), Procházková Anežka(Sportovní centrum Linhart) po výsledku 6:1,7:5... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.
  

- 29.1.2011 - Babolat Cup - TK TC Hradec Králové - Nás zde reprezentovaly opět pouze Hanka s Eliškou. Ve čtyřhře potvrdily svoji formu z minulého turnaje a jednoznačným vítězstvím ve dvou setech 6:0, 6:1 porazily čtvrté nasazené sestry Svátkovi z TJ Sokol Šumperk.  V semifinále však již byl nad jejich síly první nasazený pár Cváčková Valentina(TC Kopřivnice) a Blažková Tereza(LTC Pardubice)...
Ve dvouhře se zde dařilo především
Elišce. V prvním kole porazila Wagenknechtovou Annu(Lázně Bělohrad), ve druhém pak po velkém boji osmou nasazenou domácí hráčku Štětkovou Kláru (6:4, 7:6). Už tímto postupem mezi nejlepších osm dosáhla Eliška svého nejlepšího dosavadního výsledku mezi jednotlivci. Ve čtvrtfinále pak zřejmě překvapila i sama sebe a zvítězila opět po velkém boji nad třetí nasazenou Škodovou Anetou z Tesly Pardubice 2:1 na sety. V semifinále již byla nad její síly druhá nasazená Dunajčáková Denisa z TK Kvasiny...
Hanka v prvním kole celkem hladce vyřadila Loskotovou Radku(Třebechovice pod Orebem) ve dvou setech(6:4, 6:0). Ve druhém však nestačila na pozdější semifinalistku-třetí nasazenou-Blažkovou Terezu(LTC Pardubice).... Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.  
 

- 15.1.2011 - Tecnifibre Cup - LTC Kolín
-
Turnaje se zúčastnili dva naši zástupci - Eliška Pečenková a Hanka Bezdíčková. Přestože nepatřily  mezi favority turnaje, podařilo se jim zde  prosadit, a to především ve čtyřhře.... Naše dvojice zde totiž celý turnaj vyhrála, což je určitě jejich velký osobní úspěch, ale zároveň také historický úspěch našeho tenisového klubu!!!!.... Hanka ve dvouhře v prvním kole nestačila na čtvrtou nasazenou Kostinkovou Ivanu z LTC Poděbrady. Bylo na ní vidět(jako nováčkovi mezi mladšími žákyněmi), že se teprve rozehrává... Eliška měla o něco příznivější los a v prvním kole porazila po pěkné hře Nožičkovou Annu z Třebechovic po Orebem. Ve čtvrtfinále však již nestačila na pozdější finalistku Holmanovou Markétu z TC Dvůr Králové... 
    Vše si však naše děvčata vynahradila ve čtyřhře... Ve čtvrtfinále narazily na třetí nasazený pár Kostinková Ivana, Štroblová Anna(obě z LTC Poděbrady) a po velkém boji (ale zaslouženě) vyhráli až v supertiebreaku  2:1 na sety.  V semifinále narazily na druhý nasazený pár Krytinářová Amálie(TK Jeseník) a Mikulová Natálie(TC Jičín) a po téměř bezchybném výkonu zvítězily  2:0 na sety. Ve finále se pak setkaly s druhým překvapením turnaje - také nenasazenými - Hůlkovou Markétou(TK Benátky nad Jizerou) a Holmanovou Markétou(TC Dvůr Králové). Přestože naše děvčata ztratily první set poměrem 6:4, zápas nevzdaly a dotáhly ho až do vítězného konce(v supertiebreaku zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem 11:9). Staly se tak velkým překvapením turnaje a dosáhly asi doposud našeho největšího oddílového úspěchu...
Podrobné výsledky z celého turnaje si prohlédněte zde.