Dětský tenisový klub Skuteč - 

HISTORIE 2012-
MLADŠÍ ŽÁCI
(ročníky 2000-2002) 

 

Na této stránce najdete výsledky družstva našich mladších žáků a našich klubových akcí. 

VÝCHODOČESKÉ SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2012:  
Letos poprvé jsme díky dostatečnému počtu chlapců dali dohromady družstvo Mladších žáků, které hrálo nejnižší VČ  soutěž - Pardubickou krajskou soutěž - skupinu B. 

Soupiska družstva DTK Skuteč:

Kapitán družstva
: Sperát Aleš    Zástupci kapitána:    Pavliš Damián, Hetfleiš Jaroslav, Štikar Michal
Hráči:    Paulus Tomáš, Pavliš Damián, Salát Martin, Brožka Vojtěch, Štikar Petr
          Hetfleišová Natálie, Sperátová Michaela, Váňová Anna, Spilková Dominika


Termíny všech utkání družstva Mladších žáků DTK Skuteč a výsledky
najdete zde!! 

První účast našeho týmu Mladších žáků v oficiálních soutěžích družstev dopadla lépe než jsme očekávali! Původně jsme si mysleli, že budeme rádi za jakékoli dílčí vítězství některého našeho hráče a nakonec jsme zažili i premiérové vítězství a to v derby se sousedním Hlinskem! 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve Východočeských soutěžích družstev mladších žáků nás pak reprezentovali ještě naše dvě nejlepší Mladší žákyně Eliška Pečenková a Hanka Bezdíčková, které jsme zapůjčili na hostování do družstva Mladších žáků  TK PERNŠTÝN PARDUBICE, se kterým hráli nejvyšší krajskou Východočeskou týmovou soutěž - tzv. SYNOTTIP TOUR. Jak se našim děvčatům a jejich družstvu dařilo si můžete prohlédnout zde!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Skutečské oddílové akce:



  
23.12.2012 - Vánoční Raketlon členů DTK Skuteč. - Na závěr sezóny jsme uspořádali pro členy našeho oddílu netradiční turnaj v Raketlonu - raketový trojboj v disciplínách Líný tenis, Ping pong a Badminton. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích - Starší žactvo(ročník 1998 a mladší) a Mladší žactvo(ročníky 2001 a mladší). 
 

Podrobné výsledky kategorie Mladší žactvo!
 
Líný tenis:    1.místo - Pečenková Adéla, 2.místo - Paulus Tomáš, 3.místo - Sperátová Zuzana, 4.místo - Vařejčko Tomáš, 5.-6.místo - Odehnalová Nela, Spilková Dominika, 7.-8.místo - Bezdíček Bohumil, Bureš Jan, 9.-12.místo - Pavliš Damián, Burešová Adéla, Vladyková Aneta, Vladyková Nikola
 
 Badminton:    1.místo - Bezdíček Bohumil, 2.místo - Sperátová Zuzana, 3.místo - Pečenková Adéla, 4.místo - Paulus Tomáš, 5.-6.místo - Pavliš Damián, Odehnalová Nela, 7.-8.místo - Spilková Dominika, Bureš Jan, 9.-12.místo - Burešová Adéla, Vladyková Aneta, Vladyková Nikola, Vařejčko Tomáš
 
 Ping pong:    1.místo - Paulus Tomáš, 2.místo - Vařejčko Tomáš, 3.místo - Bezdíček Bohumil, 4.místo - Bureš Jan, 5.-6.místo - Pečenková Adéla, Vladyková Aneta, 7.-8.místo - Sperátová Zuzana, Spilková Dominika, 9.-12.místo - Pavliš Damián, Burešová Adéla, Odehnalová Nela, Vladyková Nikola
 
 Celkové pořadí Raketlonu Mladšího žactva:    1.místo - Paulus Tomáš(40b), 2.místo - Pečenková Adéla(36b), 3.místo - Bezdíček Bohumil(34b), 4.místo - Sperátová Zuzana(32b), 5.místo - Vařejčko Tomáš(28b), 6.místo - Bureš Jan(22b), 7.-8.místo - Spilková Dominika, Odehnalová Nela(20b), 9.-10.místo - Pavliš Damián, Vladyková Aneta(16b), 11.-12.místo - Burešová Adéla, Vladyková Nikola(12b)
 


 

Klubový žebříček 2012  



               ...z turnaje Mladších žáků v Raketlonu 23.12.2012