Dětský tenisový klub Skuteč - 

HISTORIE 2012-
STARŠÍ ŽÁCI
(ročníky 1998 - 1999 a mladší)

Na této stránce se dozvíte výsledky odehraných turnajů a soutěží kategorie Starší žactvo. 


VÝCHODOČESKÉ SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2012:

- náš oddíl sice letos ještě družstvo starších žáků nedal dohromady - a to kvůli nedostatečnému počtu chlapců - avšak přesto se někteří naši členové Východočeských soutěží družstev Starších žáků budou účastnit, neboť jsme je pro tuto sezónu zapůjčili na hostování. 

    Dalibor Macháček (jako jediný náš starší žák - kluk) byl zapůjčen do Vysokého Mýta se kterým bude hrát Východočeskou krajskou soutěž - skupinu C! 
    Ve stejné skupině pak za TCV Pardubice budou hrát tři naše děvčata - Eliška Pečenková, Hanka Bezdíčková a Natálka Vašulínová. Některé domácí zápasy družstva TCV Pardubice se budou hrát dokonce na Skutečských tenisových kurtech, a jelikož hned první domácí utkání se hraje proti Vysokému Mýtu, budeme mít možnost vidět všechny čtyři naše zástupce u nás na kurtech v akci (pokud budou do utkání nominováni kapitány družstev).
    Zde si pak můžete prohlédnout a zjistit všechny termíny a výsledky zápasů VYSOKÉHO MÝTA a TCV PARDUBICE.   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                
Skutečské oddílové akce:


23.12.2012 - Vánoční Raketlon členů DTK Skuteč. - Na závěr sezóny jsme uspořádali pro členy našeho oddílu netradiční turnaj v Raketlonu - raketový trojboj v disciplínách Líný tenis, Ping pong a Badminton. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích - Starší žactvo(ročník 1998 a mladší) a Mladší žactvo(ročníky 2001 a mladší). 
 

 Podrobné výsledky kategorie Starší žactvo!
 
Líný tenis:    1.místo - Bezdíčková Hana, 2.místo - Pečenková Eliška, 3.místo - Kotvasová Jana, 4.místo - Štikarová Markéta, 5.-6.místo - Vašulínová Natálie, Zdražilová Bára, 7.-8.místo - Váňová Anna, Hetfleišová Natálie, 9.-12.místo - Štikar Petr, Jiroutková Kristýna, Burešová Kristýna, Macháček Daniel, 13.místo - Sperátová Michaela
 
 Badminton:    1.místo - Štikarová Markéta, 2.místo - Pečenková Eliška, 3.místo - Vašulínová Natálie, 4.místo - Bezdíčková Hana, 5.-6.místo - Hetfleišová Natálie, Jiroutková Kristýna, 7.-8.místo - Burešová Kristýna, Macháček Daniel, 9.-12.místo - Zdražilová Bára, Sperátová Michaela, Váňová Anna, Kotvasová Jana, 13.místo - Štikar Petr
 
 Ping pong:    1.místo - Bezdíčková Hana, 2.místo - Burešová Kristýna, 3.místo - Štikar Petr, 4.místo - Pečenková Eliška, 5.-6.místo - Vašulínová Natálie, Hetfleišová Natálie, 7.-8.místo - Sperátová Michaela, Štikarová Markéta, 9.-12.místo - Kotvasová Jana, Jiroutková Kristýna, Váňová Anna, Macháček Daniel, 13.místo - Zdražilová Bára
 
 Celkové pořadí Raketlonu Staršího žactva:    1.místo - Bezdíčková Hana(42b), 2.místo - Pečenková Eliška(38b), 3.místo - Štikarová Markéta(32b), 4.místo - Vašulínová Natálie(28b), 5.místo - Burešová Kristýna(24b), 6.místo - Hetfleišová Natálie(22b), 7.místo - Kotvasová Jana(20b), 8.místo - Štikar Petr(18b), 9.místo - Jiroutková Kristýna, 10.místo - Zdražilová Bára, Váňová Anna, Macháček Daniel(14b), 13.místo - Sperátová Michaela(12b)




  

                        ...z turnaje Starších žáků v Raketlonu  - 23.12.2012