Dětský tenisový klub Skuteč - 

HISTORIE-MLADŠÍ ŽÁCI 2013
(ročníky 2001-2003) 


Na této stránce se dozvíte vše o výsledcích našeho družstva kategorie Mladších žáků v roce 2013 a také o turnajích jednotlivců této věkové kategorie uskutečněných na našich kurtech.

VÝCHODOČESKÉ SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2013:
  

Pro rok 2013 jsme opět přihlásili jedno družstvo mladších žáků do VČ krajské soutěže!
V Pardubické krajské soutěži - 1.třída - jsme byli nalosováni do skupiny B.
 

 Soupiska družstva mladších žáků 2013:       
 Kluci - Pavliš Damián(2001), Paulus Tomáš(2002), Brožka Vojtěch(2002), Bureš Jan(2003), Vařejčko Tomáš(2003), Obrovský Martin(2001)
 Holky - Sperátová Zuzana(2003), Pečenková Adéla(2003), Spilková Dominika(2002), Burešová Adéla(2002)
 + náhradnice - Vladyková Aneta(2001), Štulíková Kristýna(2002) 
 Kapitán družstva - Sperát Aleš(tel: 603178320)
 Zástupce kapitána - Pečenka Dušan(tel: 777246971)
 
Termíny utkání družstva mladších žáků DTK Skuteč:       
středa 1.května - LTC Pardubice B - DTK Skuteč - 4:5
neděle 5.května - DTK Skuteč - TK Hlinsko - 7:2
neděle 12.května - TC Chrudim A - DTK Skuteč - 2:7
neděle 26.května - DTK Skuteč - TCV Pardubice - 8:1
neděle 2.června - DTK Skuteč - TC Chrudim B - 9:0

neděle 16.června - TK SB Světlá nad Sázavou - DTK Skuteč - 5:4

ŠILINKÁČ CUP 2013 - TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ DTK SKUTEČ: 
      
22.6.2013: Tento víkend se v Šilinkově dolu uskutečnil již IV. ročník tradičního turnaje mladších žáků DTK Skuteč - tzv. Šilinkáč Cup. Turnaj spojený se závěrečným opékáním buřtů a stanováním v "Šilinkáči" provázelo po celou dobu velice příjemné počasí a tak se někteří hráči mohli i osvěžit v říčce protékající Šilinkovým dolem. Součástí turnaje byly i doplňkové disciplíny, jako např. Petanque či Šipky. Zajímavostí je, že každý z doposud odehraných ročníků měl jiného vítěze. K vítězům z minulých ročníků - Natálce Vašulínové, Hance Bezdíčkové a Elišce Pečenkové se letos přidala Adélka Pečenková, která celým turnajem prošla bez jediné porážky. Na turnaji bylo k vidění spoustu zajímavých výkonů a výsledků a žádné utkání nemělo předem jasného vítěze.....Pochvalu si za bojovnost tentokrát zaslouží i ti kteří neuspěli. O výsledcích jednotlivých zápasů rozhodovali maličkosti a často především spíše herní soustředěnost a vyzrálost než herní dovednosti. Již nyní se těšíme na příští ročník Šilinkáč Cupu(pokud se nám ho samozřejmě podaří vmáčknout někam do nabitého termínového kalendáře). Podrobné výsledky z celého turnaje si můžete prohlédnout zde!

      ...z turnaje Mladších žáků v Šilinkáči 22.6.2013
box

OFICIÁLNÍ TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ ZAHRNUTÉ DO KALENDÁŘE ČTS 2013 POŘÁDANÉ DTK SKUTEČ:

18.5.2013 - DTK SKUTEČ CUP - MLADŠÍ ŽÁCI: - Turnaje se zúčastnilo 20tenistů a mezi nimi i čtyři naši! Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Tomáš Paulus a Damián Pavliš. Honza si v předkole poradil s Tomášem Vařejčkou 6:3, 6:3. V prvním kole pak stejně jako Tomáš Paulus a Damián na své soupeře nestačili. Celkově ve dvouhře zvítězil Melichar z Břeclavi a ve čtyřhře Melichar s Veiglem(Svitavy). Tomáš Paulus si s Damiánem Pavlišem odvezli alespoň medaili za třetí místo ze čtyřhry, když do semifinále prošli přes své oddílové kolegy Jana Bureše a Tomáše Vařejčka.
 O hladký průběh turnaje se starali Aleš Sperát a Jan Bureš st. jako rozhodčí a Václav Jiroutek jako vrchní "uzenář"! Proto jim patří naše poděkování... stejně jako těm, kteří v pátek do pozdních hodin pomáhali uvést kurty do hratelného stavu po dvoudením silném větru, který nám odnesl velkou část antuky do sousedních zahrad!
 Podrobné výsledky z turnaje zde!  


8.9.2013 - DTK SKUTEČ CUP - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:
 - Z námi pořádaného oficiálního turnaje DTK Skuteč Cup - věkové kategorie mladších žákyň - si shodně odnesly poháry za 3.místo ve dvouhře hned dvě naše děvčata - Zuzana Sperátová a Adéla Pečenková! Zuzana pak ještě přidala 3.místo ze čtyřhry!  Turnaj vyhrála Adriana Gaňová z Ostravy před Adélou Mravcovou ze Žamberku. Domácího turnaje se zúčastnily ještě Adéla Burešová a Dominika Spilková! Kompletní výsledky zde!
 
 
Medailisté dvouhry zleva: 1.místo - Gaňová, 2.místo - Moravcová, 3.místo - Sperátová a Pečenková