Dětský tenisový klub Skuteč - HISTORIE - ROK 2017

   


Významnou událostí v tomto roce byla určitě i akce, v rámci které došlo ke znovuzprovoznění tenisové tréninkové zdi.

    DOŠLO K  ÚPRAVĚ TENISOVÉ TRÉNINKOVÉ ZDI ZE SMĚRU OD FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ A K ÚPRAVĚ CELÉHO PROSTORU K NÍ PŘILÉHAJÍCÍHO. VZNIKL TAK DALŠÍ PLNĚ VYUŽITELNÝ TRÉNINKOVÝ PROSTOR ODDĚLENÝ OD TENISOVÝCH KURTŮ A BUDOU HO TAK MOCI VYUŽÍVAT NEJEN VŠICHNI ÚČASTNÍCI TENISOVÝCH TURNAJŮ PRO ROZEHRU PŘED SVÝM TENISOVÝM UTKÁNÍM NEBO VŠICHNI HRÁČI PRO ROZVIČENÍ SE PŘED SVÝM TRÉNINKEM... TENISOVÁ ZEĎ BUDE VOLNĚ PŘÍSTUPNÁ I PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST.

      

    NA FINANCOVÁNÍ TÉTO KONKRÉTNÍ AKCE SE PODÍLELI:

                   



Výsledky vánočního raketlonu 2017

 Datum konání:      29.12.2017 – (13hod30 - cca 19hod00)
 Místo konání:       Městská sportovní hala Skuteč (velký i malý sál)

- Kategorie, disciplíny, výsledky:
Mladší žactvo (2008-2007) - raketový trojboj (líný tenis, ping-pong, badminton)
1.místo - Matyáš Paulus, 2.místo - Martin Haman, 3. místo - Claudia Malinská, 4.místo - David Krčil

Starší žactvo (2006-2004) - raketový trojboj (líný tenis, ping-pong, badminton)
1.místo - Tomáš Paulus, 2.místo - Marek Krčil, 3. místo - Viktorie Kučerová, 4.místo - Tomáš Vacek, 5.místo - Adéla Myšková
Babytenis (2010-2009) – (pouze líný tenis) –
1.místo - Kristýna Kunhartová, 2.místo - Aneta Hamanová, 3. místo - Daniel Sodomka, 4.místo - Jakub Stříteský,
5.místo
- Barbora Kučerová, Matěj Vtípil a Šimon Drbal


Minitenis (2011 a mladší) – (pouze líný tenis) - 1.místo - Nela Kunhartová, 2.místo - Sarah Malinská, 3. místo - Johana Miková

- kategorie maminky
-
 raketový trojboj - 1.místo - Sperátová Iva, 2.místo - Pečenková Eliška, 3. místo - Chmelíková Ivana, 4.místo - Krčilová Petra, 5.místo - Kunhartová Zuzana, 6.místo - Hamanová Petra a Najmanová Petra, 8.místo - Paulusová Petra, 9.místo - Drbalová Blanka
- a spojená kategorie tatínci + dorost 
-
 raketový trojboj - 1.místo - Haman Martin, 2.místo - Sperátová Zuzana, 3. místo - Odehnalová Nela, 4.místo - Vtípil Pavel, 5.místo - Krčil David, 6.místo - Bureš Jan, 7.místo - Pečenková Adéla, 8.místo - Stříteský Milan, 9.místo - Najman Milan, 10.místo - Odehnal Libor a Myška Aleš, Kunhart Roman, 13.místo - Klofáč Josef




 


  
28.8.-1.9.2017
- TENISOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ VE SKUTEČSKÉM SPORTOVNÍM AREÁLU




POSLEDNÍ SRPNOVÝ TÝDEN PROBĚHLO 1. CELOKLUBOVÉ PĚTIDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ POD DOHLEDEM NAŠEHO TRENÉRSKÉHO KOLEKTIVU POSÍLENÉHO O SESTRY WASSERBAUEROVY Z HLINSKA A ZA VÝRAZNÉ POMOCI NAŠICH SEDMI NEJZKUŠENĚJŠÍCH ODCHOVANCŮ. SPOLEČNÉHO SOUSTŘEDĚNÍ SE ZÚČASTNILO CELKEM 27 HRÁČŮ. PŘI TÉTO PŘÍLEŽITOSTI BYLY JEDNOTLIVÝM DRUŽSTVŮM PŘEDÁNY NOVÉ KLUBOVÉ DRESY SPOLUFINANCOVANÉ POMOCÍ DOTACE OD NADACE ČEZ. NÍŽE PŘIKLÁDÁME NĚKOLIK SNÍMKŮ Z TÉTO AKCE.

   

  


Nákup klubových dresů a tréninkových míčů podpořila 



Přehled výsledků z námi pořádaných oficálních turnajů jednotlivců v roce 2017:

15.-16.4. – STARŠÍ ŽÁKYNĚ (Meziokresní přebory) Z našich hráček se zúčastnily Pečenková Adéla(2003) a Sperátová Zuzana(2003)
- Dvouhra: 
 1.místo – Válková Simona (Polička), 2.místo – Ježková Stela (Hlinsko)3.místo – Pečenková Adéla (DTK) a Kotvová Kateřina (Polička)
- Čtyřhra:   1.místo - Smékalová Magdalena (Hlinsko) a Brabcová Sára (Chotěboř), 2.místo - Kotvová Kateřina a Válková Simona(Polička)3.místo - Pečenková Adéla a Ježková Stela(Hlinsko)             
Podrobné výsledky z turnaje zde:
 
Účastnice MO Přeborů Pardubického kraje st.žákyň.... a medailistky ve dvouhře. Zleva: 2.místo - Ježková Stela, 3.místo - Pečenková Adéla a Kotvová Katka a 1.místo - Válková Simona.

   
Finalistky ze čtyřhry: 2.místo - Kotvová, Válková a 1.místo - Smékalová, Brabcová...                             ...a 3.místo debl: Pečenková, Ježková

14.5. – BABYTENIS:  Z našich hráčů se zúčastnili Alžběta Váňová(2008), Jan Kunhart(2008), Matyáš Paulus(2008), Claudie Malinská(2008) Kristýnka Kunhartová(2009)
-1.místo – Erik Růžička 
(Svitavy), 2.místo – Denis Majera (Dvůr Králové)3.místo – Alžběta Váňová (DTK) a Matěj Roubal (Praha)

4.6. – MINITENIS:  Z našich hráčů se zúčastnili Hamanová Aneta(2010), Sodomka Dan(2010), Drbal Šimon(2010), Malinská Sára(2011), Miková Johanka(2012) aStříteský Jakub(2010) 
-1.místo – David Gerišer 
(Svitavy), 2.místo – Petr Lelek (Hlinsko), 3.místo – Pavel Dufek (Hlinsko), 4.místo – Aneta Hamanová (DTK)
 

Účastníci DTK Skuteč Minitenis Cupu 2017...                                    ...a medailisté zleva: Dufek, Lelek, Gerišer, Hamanová.

16.-17.9. –MLADŠÍ ŽÁCI:  Z našich hráčů se zúčastnili Tomáš Paulus(2005) Marek Krčil(2006)
- Dvouhra
:
 
 1.místo – Libor Král (Hradec Králové), 2.místo – Daniel Pelikán (Kladno), 3.místo – Adam Svoboda (Havl.Brod) a František Vašek (Hlinsko)
- Čtyřhra:  1.místo - Libor Král a Matyáš Hep (Hradec Králové), 3.místo – Adam Svoboda (Havl.Brod) a František Vašek (Hlinsko), 3.místo - Marek Krčil a Tomáš Paulus (DTK)                                        
Podrobné výsledky z turnaje zde:


23.-24.9. –DOROSTENKY:  Z našich hráčů se zúčastnily Eliška(2000) a Adéla(2003) Pečenkovy
- Dvouhra
:
 
1.místo – Lenka Munzarová (Liberec)2.místo – Eliška Pečenková, 3.místo – Kateřina Ducháčková (Ústí n/Orlicí) a Martina Peláková (Praha)
- Čtyřhra:  1.místo - Klára Štětková a Markéta Beladová (Hradec Králové), 2.místo - Eliška a Adéla Pečenkovy
Podrobné výsledky z turnaje zde:
   
- Finalistky singl: 2.místo -Pečenková E.,1.místo-Munzarová... 3.místo singl: Peláková a Ducháčková... a finalistky debla: 1.místo - Štětková, Beladová, 2.místo - A. a E. Pečenkovy

30.9.-1.10. –STARŠÍ ŽÁKYNĚ:  Z našich hráčů se zúčastnily Adéla Myšková(2005), Viktorie Kučerová(20005) a Adéla Pečenková
- Dvouhra: 
1.místo – Sára Brabcová (Chotěboř), 2.místo – Nela Dufková (Hlinsko), 3.místo – Aneta Štolfová (Havl.Brod) a Kateřina Kotvová (Polička)
- Čtyřhra:  1.místo - Nela Dufková a Michaela Králová (Hradec Králové),   2.místo – Pečenková Adéla (DTK) a Kotvová Kateřina (Polička) 
Podrobné výsledky z turnaje zde:

 

VÝCHODOČESKÉ SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2017 - výsledky našich týmů

Do VČ soutěží družstev jsme tento rok chtěli přihlásit celkem 5 družstev... a to po jednom v každé věkové mládežnické kategorii. Nakonec vše ale dopadlo trochu jinak. Díky stále nevyřešenému a nevyhovujícímu stavu našeho zázemí nám byli do soutěží družstev přijaty pouze družstva Minitenisu (historicky již 8.účast), Babytenisu (9.účast) a družstvo Mladších žáků (6.účast).  Teprve v průběhu sezóny byly v "našem" sociálním zázemí vybudovány i sprchy pro dívky... bohužel samostatnou šatnu pro ně stále nemáme... a chybějí nám stále i kryté prostory pro diváky, rodiče a odpočívající hráče, kde bychom jim sami mohli podat alespoň základní občerstení v hygienicky příznivých podmínkách odpovídajících 21.století.

MINITENIS - (ročníky 2010-2011) - VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR - MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA
- kapitáni družstva - Stříteský Milan a Haman Martin
- soupiska - 
Hamanová Aneta(2010), Sodomka Daniel(2010), Stříteský Jakub(2010), Wohlin Albert(2010), Malinská Sarah(2011), Drbal Šimon(2010)
- soupeři a výsledky:

Základní skupina:  Skuteč–Hlinsko 0:8 a 0:8, Skuteč–Světlá 7:1 a 7:1, Skuteč–Havl.Brod 7:1 a 6:2 (minitenisté pro sebe urvali 2.místo v základní skupině a postup mezi 16 nejlepších družstev)

Čvrtfinálová skupina:  Skuteč-Svitavy 0:8 a 0:8, Skuteč–Č.Třebová 3:5 a 4:4, Skuteč–Polička 0:8 a 1:7

Skupina o konečné umístění:  Skuteč-Ústí n/Orlicí 1:7 a 1:7, Skuteč–Č.Třebová 2:6 a 3:5, Skuteč–Žamberk 2:6 a 1:7

- umístění - 15.místo ve VČ přeboru (32účastníků)
Družstvo Minitenisu postupem do čtvrtfinálové skupiny potvrdilo naše předsezónní naděje. Ani v dalších utkáních nás naši nejmenší herně nezklamali a o těsných porážkách v některých vyrovnaných zápasech často rozhodovali maličkosti či psychická odolnost.
Podrobné výsledky družstva minitenisu najdete zde - základní skupina... čtvrtfinálová...  a o konečné umístění!


Foto ze základní skupiny: zleva Sára Malinská, Anetka Hamanová, Jakub Stříteský a Dan Sodomka
 



BABYTENIS - (ročníky 2008-2009) -VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR - MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA
- kapitáni družstva - Tomáš Paulus a Jana Kunhartová 
- soupiska - 
Kunhart Jan(2008), Paulus Matyáš(2008), Váňová Alžběta(2008), Malinská Claudia(2008), Kunhartová Kristýna(2009), Kašparová Aneta(2008), Chaloupka Petr(2009) Hamanová Aneta(2010) 
- soupeři a výsledky v Pardubické skupině F:

LTC Pardubice 0:6, spojený tým Hlinsko/Havl.Brod 0:6, Pernštýn Pardubice 2:4, Chrudim 3:3, Tesla Pardubice 0:6 

- umístění - 6.místo. 
Družstvo Babytenisu obsadilo 6.místo v základní skupině a nepostoupilo do Play Off. Do jednotlivých utkání zasáhli – Jan Kunhart, Alžběta Váňová, Matyáš Paulus, Kristýna Kunhartová, Claudia Malinská a Aneta Hamanová
Podrobné výsledky družstva babytenisu najdete zde!


 



MLADŠÍ ŽÁCI (ročníky 2005-2007) - PARDUBICKÁ KRAJSKÁ SOUTĚŽ
- kapitáni družstva - Tomáš Paulus a David Krčil 
- soupiska - kluci -  
Paulus Tomáš(2005), Krčil Marek(2006), Dvořáček Lukáš(2005), Vacek Tomáš(2005), Haman Martin(2006)
- soupiska - holky - Kučerová Viktorie(2005), Myšková Adéla(2005) 
- soupeři a výsledky ve skupině B  

Holice 4:5, Choceň 4:5, Ševeček Pardubice 3:6, LTC Pardubice 8:1, Hlinsko 3:6, Chrudim 5:4

- umístění - 5.místo
V herně  i výsledkově vyrovnané skupině jsme i letos skončili bez medaile.
Podrobné výsledky družstva mladších žáků zde!



 



 HOSTOVÁNÍ  - Na hostování do jiných družstev jsme letos uvolnili tyto hráče:
- Bohumil Bezdíček - starší žáci TK Pernštýn Pardubice a dorost Spartak Polička A
- Eliška Pečenková a Hanka Bezdíčková - dorost Tesla Pardubice  a  dospělí  TK Pernštýn Pardubice B
- Jan Čmelík a Damián Pavliš - dorost TK Holice
- Adéla Pečenková - starší žáci TK Česká Třebová a dorost Spartak Polička A
- Zuzana Sperátová - starší žáci TO TJ Svitavy a dorost TO TJ Svitavy

 


Skutečská žákovská liga 2017


Stručný souhrn individuálních úspěchů našich hráčů v roce 2017

Výsledky našich závodních hráčů, mezi které řadíme všechny, kteří se zúčastnili alespoň některého z oficiálních turnajů ČTS a to od mladších žáků po dospělé, byly v letošním roce poměrně dost kolísavé. Někdy prostě ztrátou nejlepší formy, často ale i ze zdravotních důvodů a tak si opět začínáme vážit jakéhokoli medailového umístění z těchto turnajů. Letos naši hráči vybojovali na oficiálních turnajích ČTS celkem 86 medailových umístění a z toho je 16 prvních, 27 druhých a 41 třetích míst. Tyto výsledky se opět mimo jiné odrazili i ve výborných umístěních jednotlivých hráčů na žebříčcích ČTS(viz sloupek vpravo).
Nejúspěšnější sběratelkou medailových umístění co do počtu (4 první místa, 10 druhých míst a 15 třetích míst) se stala překvapivě mladší žákyně Tereza Peřinová(2006), která je sice nyní registrována (a převážně tam i trénuje) v LTC Vysoké Mýto, avšak stále je členkou i našeho klubu. Proto ji rádi do této rubriky zařazujeme. Nejúspěšnější co do počtu turnajových vítězství pak byla Adéla Pečenková(2003), které se dařilo zvláště v první části sezóny a přivezla si domů celkem 6 turnajových prvenství. Z toho dvě v singlu a čtyři v deblu.
Mezi největší úspěchy pak počítáme především medailová umístění z "Áčkových" a "Béčkových turnajů" či z VČ přeborů jednotlivců, na kterých se pro změnu nejvíce činila Hanka Bezdíčková(2001), která všech svých 11medailových umístění (2druhá místa a 9 třetích míst), získala právě na těchto turnajích vyšší kategorie. A letošní možná úplně nejcenější umístění (a pro ni možná nejen letošní), získala na VČ přeborech žen ve Vysokém Mýtě Eliška Pečenková(2000), když poměrně nečekaně, ale zcela zaslouženě, získala svůj první VČ Přebornický titul a to ve čtyřhře spolu s Adélou Wasserbauerovou z Hlinska, kterou většina z našich hráčů zná z letního oddílového soustředění, kde působila v roli jedné z trenérek.
Mezi tradičními medailisty(a to včetně turnajového titulu) ani letos nechybí Bohumil Bezdíček(2004) a Zuzana Sperátová(2003).  K nim se letos medailově připojili ještě Marek Krčil(2006) a Tomáš Paulus(2005).
Podrobně si výsledky jednotlivých hráčů můžete prohlédnout v níže uvedeném kompletním souhrnu.

Kompletní souhrn výsledků našich hráčů z oficiálních turnajů ČTS v roce 2017
- Zde najdete kompletní výsledky našich hráčů, účastnících se turnajů ČTS, jejichž výsledky se zároveň započítávají do celostátních žebříčků v jednotlivých věkových kategoriích počínaje mladšími žáky a konče dospělými. V kategorii babytenis a minitenis se zatím žebříčky nesestavují, proto ani zveřejňování výsledků není povinné a nám tedy často ani nejsou dostupné. Proto v tomto souhrnu můžeme uvést pouze výsledky starších věkových kategorií počínaje mladším žactvem.    
 
Tereza Peřinová(2006)
 
- starší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (20.7.) - 
3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (22.8.)
 
 - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (18.2.) - 
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK Letohrad (25.2.)
 - 
1.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK Hlinsko (11.3.) - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TC DTJ Hradec Králové (18.3.) - 3
.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - Spartak Polička (25.3.) - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TC DTJ Hradec Králové (1.4.) - 2
.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK SC Mladá Boleslav (15.4.)
 - 3
.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
- mlaší žákyně "P5" - MOPřebor Pard.kraje - Chrudim (22.4.)
 -
 3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
- mladší žákyně "P9" - VČ Přebor - LTC Pardubice (13.5.)
 -
 Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TO TJ Svitavy (1.7.)
 - 2
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK Hlinsko (15.7.)
 - 
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (17.7.)
 - 2
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - LTC Hradec Králové (22.7.)
 - 2
.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - Slovan Moravská Třebová (29.7.)
 - 3
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (2.8.)
 - 3
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK Pernštýn Pardubice (5.8.)
 - 3
.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - Spartak Polička (12.8.)
 - 3
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TK Ústí nad Orlicí (19.8.)
 - 1
.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - TC DTJ Hradec Králové (26.8.)
 - 3
.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (9.9.)
 - 
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "B8" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod (23.9.)
 - Podrobně zde!
Marek Krčil(2006)
 
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (21.1.) -
 Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (4.2.)
 -
 Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TC Chrudim (8.7.) -
 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (15.7.) -
 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - DTK Skuteč (16.9.) -
 3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
Tomáš Paulus(2005)
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (21.1.)
 -
 Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (4.2.)
 -
 Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TC Chrudim (8.7.) -
 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - TK Hlinsko (15.7.) -
 3.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žáci "C4" - DTK Skuteč (16.9.) -
3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
Adéla Myšková(2005) a Viktorie Kučerová(2005)

- starší žákyně "C4" - DTK Skuteč (30.9.)
 -
 Podrobně zde!
Bohumil Bezdíček(2004)
 
- starší žáci "C4" - LTC Vysoké Mýto (14.1.)
 
1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žáci "C6" - TC DTJ Hradec Králové (21.1.) 
Podrobně zde!
- starší žáci "P8" - VČ Přebor - Polička (28.1.)
 
Podrobně zde!
- starší žáci "C4" - TC Chrudim (13.5.)
 
3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žáci "P8" - VČ Přebor - Trutnov (3.6.)
 
Podrobně zde!
- starší žáci "B8" - TC DTJ Hradec Králové (1.7.)
 
Podrobně zde!
- starší žáci "A12" - HTK Třebíč (17.7.) 
- Podrobně zde!
- starší žáci "C6" - LTC Vysoké Mýto (22.8.) 
3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žáci "A12" - TC Dvůr Králové-kvalifikace (15.9.) 
- Podrobně zde!
- dorost "P5" - MO Přebor Pard. kraje - Vysoké Mýto (2.12.) 
Podrobně zde!
Zuzana Sperátová(2003) 

- starší žákyně "C4" - TK Choceň (7.1.) 
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Hlinsko (14.1.) -
 3.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (28.1.) -
 Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Hlinsko (18.2.) -
 1.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorost "C4" - TC DTJ Hradec Králové (4.3.)
 - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Choceň (18.3.)
 
1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (25.3.)
 -
 3.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně"A12" - TK Agrofert Prostějov-kvalifikace (11.4.) 
- Podrobně zde!
- starší žákyně "P4" - MO Přebor Pard.kraje - DTK Skuteč (15.4.)
 - Podrobně zde!
- dorost "P4" - MO Přebor Pard.kraje - TK Holice (22.4.) - 
3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorost "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (13.5.) -
 Podrobně zde!
- starší žákyně "P8" - VČ Přebor - TC DTJ Hradec Králové (3.6.) -
 Podrobně zde!
- dorost "P4" - MO Přebor Pard.kraje - Tesla Pardubice (2.12.) - Podrobně zde!
Adéla Pečenková(2003)
- starší žákyně "C4" - TK Choceň (7.1.) 
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Hlinsko (14.1.) -
 1.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (28.1.) -
 Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Letohrad (4.2.) -
 1.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Hlinsko (18.2.)
 -
 2.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - TK Choceň (18.3.)
 
3.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - Spartak Polička (1.4.)
 -
 3.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "P4" - MO Přebor Pard.kraje - DTK Skuteč (15.4.) -
3.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
- dorost "P4" - MO Přebor Pard.kraje - TK Holice (22.4.) - 
3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorost "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (13.5.) -
 Podrobně zde!
- starší žákyně "P8" - VČ Přebor - TC DTJ Hradec Králové (3.6.) -
 Podrobně zde!
- dorost "C4" - Planá u Mar.Lázní (8.7.) - 3.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - Spartak Polička (22.7.) - 2.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto (22.8.) - Podrobně zde!
- starší žákyně "B8" - TC Chrudim (26.8.) - Podrobně zde!
- dorost "C4" - Žďár nad Sázavou (9.9.) - Podrobně zde!
- starší žákyně"A12" - LTC Tábor-kvalifikace (15.9.) - Podrobně zde!
- dorost "C4" - DTK Skuteč (23.9.) - 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- starší žákyně "C4" - DTK Skuteč (30.9.) - 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorost "P4" - MO Přebor Pard.kraje - Tesla Pardubice (2.12.) - Podrobně zde!
Eliška Pečenková(2000)
 
- dorostenky "B8" - Lokomotiva Praha (14.1.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "C4" - TK Hlinsko
(28.1.) 3.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TC DTJ Hradec Králové (4.2.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "P8" - VČ Přebor - TK Pernštýn Pardubice (11.2.) - 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "B8" - LTC Vysoké Mýto (25.2.)  - Podrobně zde!
- ženy "C5" - Tesla Pardubice (18.3.) 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "A12" - LTC Pardubice-kvalifikace (21.4.)
 
- Podrobně zde!
- dorost "P4" - MO Přebor Pard.kraje - TK Holice (22.4.)
 - 
2.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra!  - Podrobně zde!
- dorost "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (13.5.)
 - 3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
- ženy "P8" - VČ Přebor - TK Nový Bydžov (3.6.)
 - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - SC Roudná Plzeň (8.7.)
 
 - Podrobně zde!
- dorostenky "C4" - 
TK Hlinsko (22.7.) 1.místo - dvouhra, 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TC DTJ Hradec Králové (12.8.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "C4" - 
TK Ledeč nad Sázavou (26.8.) 2.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - Slavoj Český Brod (31.8.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - LTC Tábor (9.9.) - 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "B8" - LTC Vysoké Mýto (16.9.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "C4" - DTK Skuteč (23.9.) - 2.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "P8" - VČ Přebor - LTC Vysoké Mýto (18.11.) - 1.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "C4" - Linhart Poděbrady (24.11.)
 -
 3.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
Hana Bezdíčková(2001)
 
- dorostenky "B8" - Lokomotiva Praha (14.1.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TC DTJ Hradec Králové (4.2.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "P8" - VČ Přebor - TK Pernštýn Pardubice (11.2.) - 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "B8" - LTC Vysoké Mýto (25.2.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TK Horní Měcholupy (18.3.) 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "A12" - LTC Pardubice (21.4.)
 
- Podrobně zde!
- dorostenky "A12" - TCF Mariánské Lázně-kvalifikace (8.5.) - Podrobně zde!
- dorost "P8" - VČ Přebor - TOSK Žamberk (13.5.)
 - 3.místo - čtyřhra! Podrobně zde!
- ženy "P8" - VČ Přebor - TK Nový Bydžov (3.6.)
 - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TC Dvůr Králové (8.7.)  - 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - Sokol Vysočany (14.7.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - TC DTJ Hradec Králové (12.8.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "A12" - ČLTK Jablonec n/N. (18.8.) - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - Slavoj Český Brod (31.8.)  - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - LTC Tábor (9.9.) - 3.místo - dvouhra, 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- ženy "B8" - LTC Vysoké Mýto (16.9.)  -3.místo - dvouhra, Podrobně zde!
- dorostenky "A12" - Slavia Plzeň (28.9.) - Podrobně zde!
- ženy "P8" - VČ Přebor - LTC Vysoké Mýto (18.11.) - 3.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - Slavoj Český Brod (9.12.)  - 3.místo - dvouhra, 2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
- dorostenky "B8" - Tenis Tábor (27.12.)  - 3.místo - dvouhra! - Podrobně zde!